logo

Przybory piśmienne i kreślarskie

Długopisy

Szeroka gama długopisów biurowych z różnymi rodzajami, grubością i kolorami tuszu. W ofercie znajdują się długopisy w tradycyjnej przezroczystej obudowie, ale również takie o bardziej ergonomicznych kształtach lub w obudowach z miękkiego i wygodnego w użytku tworzywa. W asortymencie dostępne są również długopisy na sprężynce lub łańcuszku, a także wkłady do długopisów.

Cienkopisy

Zestawy cienkopisów w ekologicznych kartonowych pudełkach z cienką końcówką F o grubości 4 mm. Dostępne w zestawach 4, 6 lub 10 kolorów, w wariancie tradycyjnym, pastelowym lub neonowym. Z trójkątną obudową ułatwiającą wygodny chwyt. 

Markery permanentne

Przeznaczone do trwałego znakowania wielu powierzchni, na przykład kartonu, szkła, metalu, plastiku lub drewna. Szeroki wybór rozmiarów końcówek - od 0,3 mm do 4 mm. Dostępne końcówki okrągłe lub ścięte. Markery wyposażone są w wentylowaną zatyczkę zgodnie z ISO 11540:1993. 

Markery olejowe

Odporne na bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury. Mocno napigmentowany, szybkoschnący tusz przeznaczony do trwałego znakowania i dekorowania metalu, drewna, plastiku, szkła, kartonu, itp. Markery dostępne w dwóch wariantach grubości końcówki: 1-1,5 mm lub 2-4 mm. 

Zakreślacze

Przeznaczone do zaznaczania najistotniejszych informacji lub notatek. Z tuszem na bazie wody, który nie przebija na drugą stronę papieru. Dostępne w neonowych lub pastelowych kolorach. Ze ściętą końcówką o grubości pisania 1-5 mm. 

Ołówek automatyczny

Z okrągłą obudową w kolorze czarnym. O twardości grafitu HB oraz grubości linii pisania 0,5 mm. Z wbudowaną gumką do mazania. 

Przybory kreślarskie

Szeroki wybór przyborów kreślarskich - linijek, ekierek, kątomierzy, krzywików, a także zestawów kreślarskich. Narzędzia wyposażone są w precyzyjne, nieścieralne podziałki, a tworzywo, z którego są wykonane, jest odporne na złamania.

Cyrkle

Solidne cyrkle w różnych konfiguracjach zestawów. Z regulacją kąta nachylenia grafitu, łatwym w obsłudze systemem wymiany grafitów oraz średnicą okręgu nawet do 36 cm (w zależności od modelu). Idealne do zastosowań szkolnych, ale również biurowych. W ofercie również grafity do cyrkli.

Gumki do mazania

Wykonane z gumy termoplastycznej TPR (PVC-free) w kolorze białym. Miękkie, dobrze wymazujące ołówek z różnych powierzchni.

Copyright © 2022 MemoBe. Polityka Prywatności | Regulamin newslettera
cross
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
OK