logo

Tablice naścienne

Tablice suchościeralne magnetyczne

Tablice z powierzchnią wykonaną z wysokiej jakości stali pokrytej lakierem w różnych wariantach kolorystycznych. Właściwości suchościeralne tablic pozwalają na pisanie po ich powierzchni dedykowanymi markerami. Z kolei właściwości magnetyczne umożliwiają umieszczanie na nich dokumentów za pomocą magnesów. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Dostępne w ramach aluminiowych, drewnianych, drewnianych lakierowanych lub w opcji bez ramy. 

Rozmiary od 30 x 40 cm do 300 x 120 cm

Tablice suchościeralne magnetyczne z nadrukiem

Tablice z powierzchnią wykonaną z wysokiej jakości stali pokrytej białym lakierem oraz kilku wariantach zadruku: kratka, linie, pięciolinia, linie do nauki pisania oraz kropki. Właściwości suchościeralne tablic pozwalają na pisanie po ich powierzchni dedykowanymi markerami. Z kolei właściwości magnetyczne umożliwiają umieszczanie na nich dokumentów za pomocą magnesów. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Dostępne w ramach aluminiowych, drewnianych, drewnianych lakierowanych lub w opcji bez ramy. 

Rozmiary od 60 x 40 cm do 300 x 120 cm (w zależności od wzoru nadruku). 

Planery suchościeralne magnetyczne

Tablice z powierzchnią suchościeralną magnetyczną z nadrukowanymi terminarzami - tygodniowym, miesięcznym lub rocznym. Umożliwiają pisanie po ich powierzchni dedykowanymi markerami oraz przymocowywanie dokumentów za pomocą magnesów. Trwały, czarny nadruk jest odporny na ścieranie oraz działanie płynu do czyszczenia tablic. Planery opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Dostępne w ramach aluminiowych lub drewnianych. 

Rozmiary od 30 x 60 cm do 150 x 100 cm (w zależności od rodzaju terminarza). 

Tryptyki

Trzyczęściowe tablice z uchylnymi skrzydłami. Charakteryzują się dużym obszarem roboczym oraz właściwościami magnetycznymi w każdym wariancie powierzchni. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Dostępne warianty powierzchni: suchościeralna magnetyczna, kredowa magnetyczna (zielona lub czarna). 

Rozmiary (po rozłożeniu) 2400 x 900 cm lub 3400 x 1000 cm (w zależności od rodzaju powierzchni). 

Tablice DUO

Dwudzielne tablice umożliwiające notowanie na różne sposoby na jednym narzędziu. W ramach z drewna sosnowego - w naturalnym kolorze lub lakierowanego. Dostępne w dwóch wariantach:

  •  powierzchnia korkowa + powierzchnia suchościeralna magnetyczna
  •  powierzchnia korkowa + powierzchnia kredowa magnetyczna

Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Rozmiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm

Tablice suchościeralne magnetyczne zadrukowane - BHP

Powierzchnia suchościeralna magnetyczna. Z nadrukiem instrukcji pierwszej pomocy oraz telefonami alarmowymi. Niezbędne narzędzie BHP w przedsiębiorstwach, zakładach pracy, biurach, instytucjach edukacyjnych oraz medycznych. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Rozmiary: 30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 60 x 90 cm

Tablice suchościeralne magnetyczne zadrukowane - Lean

Powierzchnia suchościeralna magnetyczna z nadrukiem Lean Manufacturing - to przestrzeń do transparentnego i uporządkowanego planowania procesów, która wspomaga efektywne realizowanie przyjętych celów. Narzędzie polecane jako wyposażenie przedsiębiorstw, biur i zakładów pracy. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Rozmiary: 90 x 60 cm, 120 x 90 cm

Tablice ceramiczne

Z ekologiczną, ceramiczną, półmatową powierzchnią projekcyjną, wykonaną ze stali nierdzewnej pokrytej wysokiej jakości ceramiką wypalaną w 800 stopniach celsjusza. Bardzo trwała i odporna na zadrapania. Tablice mają właściwości suchościeralne i magnetyczne - można pisać po nich dedykowanymi markerami oraz przymocowywać materiały drukowane za pomocą magnesów. Są opatrzone znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Rozmiary od 90 x 60 cm do 200 x 100 cm

Tablice szklane

Powierzchnia wykonana ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. Krawędzie tablic są gładko oszlifowane, a ich powierzchnia ma właściwości suchościeralne - można pisać po nich dedykowanymi markerami (do tablic lub kredowymi) - oraz magnetyczne. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Kolory dostępne w stałej ofercie: czarny, biały, czerwony, niebieski, zielony (istnieje możliwość wykonania tablicy w innym kolorze).

Rozmiary od 45 x 45 cm do 200 x 100 cm (istnieje możliwość wykonania tablicy w rozmiarze innym, niż standardowe). 

Tablice pleksi

Wykonane z pleksi o grubości 3 mm, osadzonego w drewnianej ramie lakierowanej o szerokości 20 mm. Pisanie po obu stronach tablic jest możliwe za pomocą markerów kredowych. Doskonale nadają się jako narzędzie do prezentacji ogłoszeń, cenników, menu, ofert promocyjnych i innych informacji w lokalach usługowych (sklepach, restauracjach i innych), jak i przestrzeni domowej. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Rozmiary: 40 x 30 cm, 50 x 40 cm, 60 x 40 cm

Tablice kredowe

Powierzchnia z wysokiej jakości stali, pokryta matową farbą w kolorze czarnym lub zielonym. Dostępne w wariantach z gładkim kolorem oraz z nadrukowanymi wzorami - kratka, pięciolinia, linia. Po tablicach można pisać za pomocą kredy lub markerów kredowych. Niektóre modele posiadają również właściwości magnetyczne, które pozwalają na przymocowywanie do nich materiałów drukowanych za pomocą magnesów. Produkty opatrzone znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

 Dostępne w ramach aluminiowych, drewnianych lub drewnianych lakierowanych (w zależności od modelu).

Rozmiary od 30 x 40 cm do 240 x 120 cm (w zależności od modelu). 

Tablice korkowe

Wykonane z wysokiej jakości drobnoziarnistego naturalnego korka o optymalnej gramaturze i stopniu elastyczności. Dostępne w ramach aluminiowych, drewnianych, drewnianych lakierowanych lub w opcji bez ramy. Poza standardowymi gładkimi tablicami, w ofercie dostępna jest również tablica korkowa z nadrukowaną mapą świata (60 x 40 cm). Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Rozmiary od 30 x 40 cm do 240 x 120 cm (w zależności od modelu).

Tablice filcowe

Powierzchnia tablic wykonana jest z wysokiej jakości filcu w kolorze niebieskim. Tkanina umożliwia zawieszenie na powierzchni tablicy materiałów drukowanych za pomocą pinezek lub szpilek. Tablice w ramie aluminiowej. Produkty opatrzone znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Rozmiary od 90 x 60 cm do 240 x 120 cm. 

Copyright © 2022 MemoBe. Polityka Prywatności | Regulamin newslettera
cross
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
OK