logo

PRODUKTY DLA DZIECI OD MEMOBE

MemoBe wspiera odkrywanie możliwości i świata już od najmłodszych lat. 
W tym celu stworzyliśmy produkty dedykowane dzieciom, które umożliwiają 
zagłębienie się w świat edukacyjnych przygód i nauki poprzez zabawę.

KOLEKCJA TABLIC WHITEBOARDGAME

Kolekcja WHITEBOARDGAME otwiera przed najmłodszymi oraz ich opiekunami możliwość
poznania otaczającego nas świata oraz zaprzyjaźnienia się z nim. Inspiracją do jej stworzenia
była naturalna dziecięca odkrywczość, chęć poznawania swojego otoczenia i przyswajania nowych informacji.
Tablice z kolekcji WHITEBOARDGAME edukują poprzez zabawę, obdarowując najmłodszych
oraz ich opiekunów wartościowym i pełnym radości wspólnym czasem.

8 tablic tematycznych zaprasza nas do świata:
kosmosu,
alfabetu, cyfr, muzyki, zwierząt i kontynentów, sportu oraz języka angielskiego.

Przedstawiamy kolekcję WHITEBOARDGAME od MemoBe:

WHITEBOARDGAME: Space adventure!

Tablica dla fanów odkrywania kosmicznych tajemnic. Wraz z grą karcianą „Uratuj Łajkę”, dołączoną do zestawu, to przepis na wiele godzin wspólnego, wartościowego czasu.

Z tablicą WHITEBOARDGAME: Space adventure najmłodsi mogą poznać nazwy planet oraz innych obiektów przestrzeni kosmicznej oraz sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania z karcianego quizu.

Kosmiczną podróż czas zacząć!

Tablica dostępna jest w wersji polskiej oraz angielskiej.

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 150 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Animal adventure!

Świat zwierząt obfituje w wiele tajemnic, które ciekawią zarówno najmłodszych, jak i tych starszych. Część z nich można odkryć wraz z tablicą WHITEBOARDGAME: Animal adventure.

Ta tablica, to propozycja dla chcących poznać nowe gatunki zwierząt, dowiedzieć się gdzie występują i poznać nazwy wszystkich kontynentów.

Wybierz się w podróż pełną przygód po kolorowej mapie!

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Alphabet adventure!

Pierwsze kroki w świecie pisania i czytania mogą być pełne zabawy i radości wraz z tablicą WHITEBOARDGAME: Alphabet adventure. W towarzystwie kolorowych ilustracji nauka alfabetu oraz korzystania z niego to czysta przyjemność.

Czy uda Ci się wymyślić inne przykłady słów rozpoczynających się od każdej z liter? A może stworzysz do nich własne ilustracje?

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Numberss adventure!

Matematyka potrafi być nie lada wyzwaniem, ale z tablicą WHITEBOARDGAME: Numbers adventure jest to sama przyjemność! Kolorowe, uśmiechnięte zwierzątka pomagają najmłodszym posiąść matematyczną wiedzę w przyjazny i zrozumiały sposób. To zaproszenie do fascynującego świata działań matematycznych!

Policz, ile zwierząt jest w każdej z grup!

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Music adventure!

Muzyka to piękna przygoda, dlatego warto zacząć się z nią zaprzyjaźniać już od najmłodszych lat. Doskonałą pomocą w tym zadaniu jest tablica WHITEBOARDGAME: Music adventure – razem z rozśpiewanymi, kolorowymi ptaszkami nauka pierwszej gamy i zapisu nutowego to wspaniała zabawa!

Czy potrafisz powtórzyć nazwy literowe i solmizacyjne wszystkich dźwięków gamy?

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Sport adventure!

Propozycja dla fanów aktywności fizycznej i sportów! Tablica WHITEBOARDGAME: Sport adventure świetnie sprawdza się jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego lub sali gimnastycznej. Doskonale nadaje się do notowania terminów i wyników meczów lub planowania strategii gry.

Czy potrafisz nazwać wszystkie aktywności ukazane na ilustracjach?

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: Music adventure!

Druga odsłona muzycznej przygody z MemoBe – świat instrumentów! Z tablicą WHITEBOARDGAME: Music adventure najmłodsi mają okazję poznać różne grupy instrumentów oraz nazwy każdego z nich. Dodatkowo, dzięki nadrukowanej na tablicy pięciolinii, mogą ćwiczyć zapis nutowy swoich pierwszych gam i melodii.

Czy potrafisz podpisać wszystkie instrumenty widoczne na tablicy?

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

WHITEBOARDGAME: English adventure!

Język angielski to sposób na otwarcie się na mnóstwo nowych możliwości, dlatego MemoBe proponuje rozpocząć jego naukę jak najwcześniej – oczywiście w przyjemnej i zabawowej atmosferze! Kolorowa ilustracja z wieloma przydatnymi słówkami, do której można dorysować kolejne elementy, a następnie sprawdzić ich angielskie nazwy, to sposób na kreatywną i skuteczną naukę.

Co warto dorysować na ilustracji? Sprawdź, jak podpisać Twój rysunek po angielsku!

Dostępne wymiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm, 200 x 100 cm

Edukacyjny stojak na tablice dla dzieci

Wyposażony zarówno w tablicę z powierzchnią suchościeralną magnetyczną białą do pisania markerami, jak i tablicę kredową magnetyczną do rysowania i pisania kredą lub markerami kredowym. Dzięki właściwościom magnetycznym tablic, można umieszczać na nich notatki lub rysunki dziecka za pomocą magnesów. 

Do stojaka w zestawie dołączone są dwie tablice o wymiarach 60 x 40 cm oraz papier na rolce o szerokości 37 cm. Funkcja wymiany tablic umożliwia dokupienie dowolnych innych tablic o wymiarach 60 x 40 cm i podmiany ich z tablicami z zestawu. 

Wymiary:

  •  konstrukcja o wym. 51 x 51 x h98 cm
  •  stojak wykonany z litego drewna dębowego o wym. 3,4 x 4,5 cm
  •  półka o wym. 31 x 37 cm na akcesoria

Tablice taktyczne

Tablice z powierzchnią suchościeralną magnetyczną z nadrukowanymi schematami boisk do gry w piłkę nożną, siatkówkę lub koszykówkę. W drewnianej ramie. 

To narzędzia wspierające pracę trenera lub nauczyciela zajęć wychowania fizycznego, ale sprawdzą się równie dobrze jako wyposażenie pokoju fanów sportów drużynowych. Po tablicach można pisać dedykowanymi markerami oraz przymocowywać do nich materiały drukowane za pomocą magnesów. Tablice opatrzone są znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania). 

Rozmiary: 60 x 40 cm, 90 x 60 cm

Tablice gracza

Powierzchnia suchościeralna magnetyczna z nadrukowaną planszą do gry w warcaby. Na tablicy można zaprezentować strategię gry za pomocą dedykowanych markerów lub magnesów. Do tablic dołączany jest zestaw 24 magnesów (po 12 w każdym kolorze, dla każdego gracza). Rama tablic wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego. 

Rozmiar: 90 x 60 cm

Copyright © 2022 MemoBe. Polityka Prywatności | Regulamin newslettera
cross
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
OK