logo

Prezentacja dokumentów, zdjęć i plakatów

Antyramy

Idealne do prezentacji dokumentów, zdjęć i plakatów. Wykonane ze szlifowanego szkła o grubości 2 mm lub pleksi oklejonego obustronnie folią o grubości 0,85 mm. Montaż za pomocą metalowych zaczepów. 

Rozmiary:

  • szklane od 9 x 13 cm do 70 x 100 cm
  • pleksi od 10 x 15 cm do 70 x 100 cm

Ramki na zdjęcia

Stylowe ramki do prezentowania cennych wspomnień w formie zdjęć. Dostępne w wariancie aluminiowym lub plastikowym, w różnych kolorach. Z przodu ramek zastosowana jest bezbarwna pleksi, a z tyłu twarda płyta HDF, co zapewnia właściwą ochronę fotografii. 

Rozmiary:

  •  aluminiowe od 21 x 29,7 cm do 100 x 70 cm
  •  plastikowe od 21 x 29,7 cm do 50 x 40 cm

Ramki plakatowe

Dedykowane do prezentacji plakatów oraz ulotek. Wyposażone w zatrzaskowe ramy, które umożliwiają wymianę zawartości ramki bez zdejmowania jej ze ściany. Zawartość chroniona przez bezbarwne pleksi.

Rozmiary: 21 x 29,7 cm (A4), 29,7 x 42 cm (A3), 50 x 70 cm (B2)

Tabliczki nabiurkowe

W formie ramek możliwych do ustawienia w pionie lub poziomie. Tabliczki dostępne w kilku wariantach powierzchni - suchościeralna magnetyczna, korek, kredowa magnetyczna. Ramy tabliczek wykonane z naturalnego drewna sosnowego. Doskonale sprawdzają się do prezentacji dokumentów, zdjęć, materiałów drukowanych oraz notatek. Produkt oznaczony znakiem B (Bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania).

Rozmiar: 30 x 21 cm

Copyright © 2022 MemoBe. Polityka Prywatności | Regulamin newslettera
cross
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
OK